| dianaandra a întrebat:

Care este cea mai frumoasa fata de la Next Top Model by Catalin Botezatu? Parerea mea este ca Roxana e super frumoasa!happy

Răspuns Câştigător
| cocco a răspuns:

Si mie tot de roxana.este super frumoasa, zici ca e papusa; x, pacat ca a eliminat`osad

5 răspunsuri:
| Parisblue a răspuns:

Da,cu siguranta e ROXANA, chiar daca are semnul ala pe fata.e foarte foartte draguta.
ma enerveaza ca a plecatstraight face
-C

| DanaQ a răspuns:

Mie Emma imi place cel mai mult; cred ca ea va si castiga concursul! Fingers crossed! happy

| alinutza_4110 a răspuns:

Emma a castigat

| carmen111 a răspuns:

Otilia,clar!:X

| andrada_6583 a răspuns:

Miee` mi se pare ca emma ii frumoasa.si roxana in felul ei darr ema a castigat love strucklove struckbv ema