| afrodita3333 a întrebat:

Care este cea mai puternic hidratanta crema pe care o stiti? Ceva care chiar sa lase pielea fina, si sa redea elasticitatea.

5 răspunsuri:
| mmary a răspuns:

Daca banii nu sunt o mare problema poti incerca crema de la Sebamed. Este o crema foarte foarte buna, hidratanta cu ph 5, 5 care fereste fata de eventuale imperfectiuni(cosuri, roseata) si care poate fi folosita extrem de bine si ca baza de machiaj. Se gaseste in magazinele SensiBlu. Numai bine!

| Kasia a răspuns:

Untul de Shea.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
NIVEA-http://www.nivea.ro/......de-produse
Este foarte buna, pentru toate:corp, fata, maini etc.
Te pup!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crema Vichy idealia lasa pielea foarte fina.

| AdutzaAda a răspuns:

Buna
crema cu galbenele este cea mai buna:
-nu are chimicale
-este 100% naturala
-miroase frumos
-hidrateaza
-reda elaticitatea
-nu este nici scumpa