| MrkiddyKid1 a întrebat:

Care este cea mai putin dureroasa metoda de a scapa de mustata big grin (raspunsuri serioase)

8 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

Esti fata?
Lasa mustata in pace ca altfel ....stii cum va arata?laughing)mai rau ca la un barbat...

| relian a răspuns:

Cu laser, nu simti nimic si este epilare definitiva.Si poti face asta si in alte zone, bani sa ai.

| Oana92 a răspuns:

Cu benzi de ceara, durerea e aproape inexistenta, benzile sunt ieftine(iti iei din alea normale/lungi si le tai in bucati mai mici) si nu mai creste asa de mult si de repede.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Cea mai putin dureroasa este cu crema sau lama :O!
Dar va creste mai gros si negru laughing

Incearca cu penseta...doare dar creste mai putin si greu!

Iti recomand sa mergi al salon.
Ele au metode foarte bune. nici nu doare si iese si cum trebuie.
cOSTA CAM 10 LEI
PA-PA

| MrkiddyKid1 explică:

De ce crede toata lumea ca sunt fata?

| Hades94 a răspuns:

Cu benzina si bricheta laughing

| dianaalexandram a răspuns:

Cu penseta laughing asa fac eu.si nu ma doare mai deloc happy

| ToTiBaieTi a răspuns:

Cu Crema epilatoare ca sh mine.