| Driki29 a întrebat:

Care este cea mai stilata/stilst cantareata/cintaret disney?

Răspuns Câştigător
| pwp a răspuns:

Sa zicem ca Selena Gomez.Nu sunt vreo fana de a ei, dar spre deosebire de alte staruri Disney Selena nu a fost implicata in scandaluri, nu a luat droguri, nu si a inselat iubitul si se imbraca elegant atat la evenimente cat si cand iese pe strada

7 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Mersi pentru funda happy

| AlleSss a răspuns:

Heii.
Păi, fiecare după pererea sa.
Eu una zic că Demi Lovato, cu toate că a avut "problemele" acelea, tot fană i.am rămas.winking

Depinde și de persoanăă.

| Kasia a răspuns:

Miley Cyrus!:X

| Irena97 a răspuns:

Zac Efron happy

| BeautyOfWeb a răspuns:

Miley Cyrus

| yuliutsa a răspuns:

Debby Raien

| Deea_Andreea_1982 a răspuns:

Selena Gomez, Bella Thrn, Zendaya Coleman, etc.