| katherinepierce a întrebat:

Care este cel mai bum sampon, balsam si masca pentru par uscat?
stiu ca poate mie nu sa functioneze sar totusi as vrea sa striu dintre care sa aleg:*love struck

Răspuns Câştigător
| MadutzaB a răspuns:

Sampon: este bun cel de la elseve(nu stiu exact care este dar are sticula roz); Balsam: poti incerca un balsam de la Nivea Diamonds(am incercat si eu si este bun); O masca de par foarte buna sa stii ca este de la AVON, cea de la PlanetSpa cu ulei si extracte de masline. Sper sa iti fie de ajutor.
Succes!

8 răspunsuri:
| Beatrice_5910 a răspuns:

Incearca inainte sa te speli cu cel putin 3 ore sa aplici ulei de masline pe lungimea parului, o sa vezi ca va face minuni.

| Beatrice_5910 a răspuns:

Incearca cu vreo minim 3 ore inainte sa te speli p cap sa aplici p lungimea parului ulei de masline. Face minuni!

| MyYLife a răspuns:

Ia-ti un sampon special pentru problema ta: scalp gras si varfuri uscate. Si eu am aceeasi problema si folosesc Phytocedrat. E un sampon pe baza de extract de lamaie care iti regleaza secretia de sebum. Si ce e interesant la el ca e are o textura lichida, ca un ceai, spre deosebire de sampoanele obisnuite care sunt un fel de gel.

Imi imaginez ca placa pentru tine e ca rimelul pentru minelaughing) glumeam.
Renuntata la placa! Poti sa folosesti toate tratamentele de care dispui tu, degeaba.Gandestete ca este inutil sa e folosesti atata timp cat tu iti agresezi parulPresupun ca nu numai ca e uscat dar nici nu iti sta asa cum doresti tu.Eu am hair-stylistul meu si am asistat o data la o discutie de a lui cu o tipa care era la fel ca tine creata si cu parul neascultator si uscat.Ii facea tratamente la par si ea era nemultumita.Atata timp cat tu agresezi firul de par el nu poate fi altfel, asa ca fa primul pas in a renunta la placa.Da-ti cu spuma sau cu masti care se tin pe parul uscat, si automat parul tau o sa stea mai potolit.Si fa-ti tratamente de la plafar ca alea sunt cele mai buna pe baza de plante...sau ce vrei tu dar ti-am zis si ma repet nu mai arde parul ca e pacat de el si de tine funda:X?

| bianca a răspuns:

10.masca regeneratoarea pentru parul uscat pag 152

http://avon-romania1.blogspot.com/search/label/4.Campania%20curenta

eu am folosit-o si e ft buna

| szmotovio a răspuns:

Eu recomand produsele kallos

| katherinepierce explică:

Da doar ca e ciudat nu foloses placa de loc fiindca am parul drept drep si nici nu foloses ondulator nici uscator de par sau daca folosec foarte rar odata la 2 luni foloses spray imporiva caldur si tot am parul foarte uscat folosesc ulei de masline doar ca as vrea si sampon balsam si masca ideala pentru parul meu

| katherinepierce explică:

Ps nu am scalpul gras nici marteata doar ca varfurile mele sunt f foarte uscatecrying

| anna_6626 a răspuns:

Iti propun "Nivea repair"