| AndreeaClaudy a întrebat:

Care este cel mai bun anticearcan/corector pentru cosuri? cel tip baton sau cel lichid?

6 răspunsuri:
| AikkoxD a răspuns:

Am încercat şi eu odată un corector lichid şi mi se strângea pe faţă. Era d'ăla cu particule sclipitoare...eu ţi-aş sugera un corector solid.

| IrinaAniri a răspuns:

Corectorul solid acopera in general mult mai bine si cosurile si cearcanele, dar daca este mult prea solid poate arata rau pe fata (nu se poate intinde bine) daca nu ai decat cearcane nu foarte vizibile poti incerca un anticearcan lichid matifiant. o sa intre in piele si va fi neobservabil si nu va face pielea sa luceasca inestetic

| lumy4u a răspuns:

Baton

| BlackDarkAngel a răspuns:

Eu folosesc un corector lichid si crede-ma ca este mult mai bun decat cel tip baton. Incearca unul lichid de la Oriflame sau de la L'OREAL

| Firetears a răspuns:

Cel solid este mult mai bun, crede-mă, le-am încercat pe amândouă...winking
P.S.: Ai grijă să-l întinzi foarte bine, orice ai alege! :3
Baftă!

| IuliaValentina a răspuns:

Batonul corector acopera mai bine! Dar ai grija cum il intinzi!