| dianna_9996 a întrebat:

Care este cel mai bun Nikon si cat costa?

5 răspunsuri:
| hgfdsa a răspuns:

Eu am un D3000 si e f. bun.costa in jur de 20 mil.nu stiu exact. obiectivul e separat si cu cat este mai mare, cu atat e mai scump.

| wann a răspuns:

Prin mana mea au trecut multe aparate, in mod deosebit Canon, dar Nikon d90 este peste toate canonurile, si peste nicon d300.
Pretul 24 -25 mil.
Nu ai specificat daca vrei profesional.imi spui si te ajut si cu altele!

| dianna_9996 explică:

Am Nikon d90 dar sunt interesata de unul mai bun.Am auzit de unul d700.Cat de bun este si cat costa?

| NσMυѕιcLιƒє a răspuns:

Cel mai bun e cel Roz costa 10 lei
Funda? crying
Ca nu am nici una si is o persoana buna si la orice intrebare a mea dau funda! crying

| skrillexworld a răspuns:

Daca iti vinzi aparatu sa ma anunti happy