| Bianca987654321 a întrebat:

Care este cel mai bun rimel de la avon? Help!

Răspuns Câştigător
| UnrefillableFeelings a răspuns:

Depinde ce fel de gene ai:daca sunt scurte si dese nu ti se potriveste o mascara gen SuperShock, pentru volum, ci una pentru alungire(Iti recomand Maybelline Lash Siletto-aproximativ 20 de lei).
Daca ai genele lungi,dar rare,poti incerca rimelul acela, dar nu mi se pare prea bun, mai degraba ai lua Colossal(aprox 25 de lei, dar a fost si la reducere, costand 15 lei), de la Maybelline.In general Avon au produse scumpe, dar proaste calitativ. Sper sa te orientezi spre cea mai buna decizie. Funda?

6 răspunsuri:
| Lucky9441 a răspuns:

Supershok max

| deea1919 a răspuns:

Eu iti iti zic doar parerea mea...Mascara SuperShock Max la asta ai pana la de 15 ori mai mult voul, dar mai este si Mascara persistenta...in general cele din gama mascara funda?

| deea1919 a răspuns:

Scuze...am vrut sa scriu volum

| Bianca987654321 explică:

Şi despre spectra las ce părere aveţi? Merită?

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Pero Bianca hija, supre shock es bueno.

| Lucky9441 a răspuns:

Mascara SuperShock Max - ii bun si pentru apa. adica rezistent, si pretul e convenabil