| whitemouse1 a întrebat:

Care este freza/tunsoarea, cum este tuns actorul Dorian Popa ( a.k.a Andrei din Pariu cu Viata )? Am mai pus această intrebare, dar se pare ca... ( Frizerii de la mine din cartier sunt retardati, m-am dus si cu poza, nimic laughing), in coafor parcă mi-e silă să intru straight face )

2 răspunsuri:
| mixxjim a răspuns:

Pare un fel de punk cu perciuni si scurt la spate. de fapt e o tunsoare normala, cu ceva perciuni si mai mare in crestet, pe care si l-a zburlit el si l-a dat cu spuma, gel, fixativ sau chestii de-astea sa-i stea zburlit. nu cred ca-s chiar asa de nepriceputi frizerii aia sa nu se prinda de o chestie asa de simpla laughing

| Alexandru_Claudiu_1979 a răspuns:

Man e tuns in v da in v litera