| IrinaAniri a întrebat:

Care este inaltimea minima pe care poate sa o aiba o fata de 90 60 90 trebuie sa o aiba ca sa arate bine, si prin bine ma refer sa nu aiba nici un kg in plus? Cam ce dimensiuni ar trebui sa am daca am 1, 64 si 13 ani? FUNDA, promit

2 răspunsuri:
| Kasia a răspuns:

La 90-60-90 consider ca trebuie sa ai miniiim 1.70...iar la varsta ta stai linistita ca inca nu te-ai dezvoltat complet.probabil ca nu ai inca 90-60-90 pentru ca inca esti micuta.90 pentru bust este o marime enorm de mare, iar 90 in sold, la varsta ta mai mult pentru "fetele grase".

| pandadesignro a răspuns:

Daca tu ai 1, 64 si ai doar 13 ani happy fii sigura ca pe la 16-18 ani vei avea cel putin 1, 70, si vei fi un model desavarsit.

Cat despre greutate, se zice ca la 1, 70 trebuie sa ai undeva la 60 kg. pentru un 1, 65 cred ca 50-55 kg ar fi ok.