| anonim_4396 a întrebat:

Care este piesa voastră vestimentară preferată?

15 răspunsuri:
| Drimmero a răspuns:

Camasile. Sunt cel putin innebunit dupa ele, am o gramada, pe unele nici nu am apucat sa le port, sunt acolo la umplutura. Imi plac alea cambrate care vin mai stramte pe mine, de obicei nu prea le port pe alea cu maneca lunga, ma simt mai lejer in cele cu maneca scurta sau macar sa le pot prinde in nasturi ca sa scurtez maneca daca e lunga, blugii skinny de asemenea, tricourile negre nu foarte largi, mai preferabil scurte. Din ce se poate observa nu suport hainele largi, ci sa vina turnate pe mine.

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pantalonii? Ca e frig afara...

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

De care?

| Nirvanaaa a răspuns:

Cămășile.

| StrongHeart a răspuns:

Cureaua. Ma simt foarte puternic cand puna pe curea sa imi aranjez pantalonii, mai ales daca se uita vreo femeie.
Ma simt mai barbat, ma simt in control, ca un caine care isi marcheaza teritoriul. E semnatura mea.
Nu dati cu pietre, e un defect psihologic.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Lenjeria se pune?
In afara de asta, rochiile.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Mă refeream mai mult la piese vestimentare de un anumit fel.De exemplu, la rochii, ce fel de rochii. Drepte, cambrate, bufante etc.

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Cambrate, mini sau lungi pana-n pamant(de ocazie).Cu decolteu in forma de inima sau V. Preferabil din catifea, cu insertii de voal/dantela.
https://creative-ro.com/......rdo-657951
Asta ar fi un exemplu, dar pe negru/grena.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Rochiile, fustele...

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

De care mai exact?

| anonim_4396 explică (pentru anonim_4396):

Îmi plac rochiile de o culoare, simple, cu mâneci lungi...iar fustele îmi plac cele largi (acestea mă avantajează) și care acoperă genunchii măcar...dar și cele lungi (numai să nu mă împiedic când merg). Chiar am o astfel de fustă lungă, neagră, cu un voal fin peste, ceva de vis.

| alexandradlr a răspuns:

Probabil blugii, sa vina mai mulați și o geaca de piele

| Iamforfun a răspuns:

Acum vreo patru ani purtam o geacă roșie de piele care a fost preferata mea.
https://images.app.goo.gl/h4EdvntwjhPao1qQ8

| antrebarisiraspunsuri a răspuns:

Florin salam - hai an santrope

| Iasmina1999 a răspuns:

In general rochiile, dar acum iarna prefer blugi happy