| Brokenheart18 a întrebat:

Care este stilul vostru vestimentar? Dar părul cum îl aranjaţi?

6 răspunsuri:
| EmaEmax a răspuns:

N-am un stil anume, imi place sa combin hainele asa cum vreau eu dar sa nu arate ciudat.Deobicei ma imbrac lejer, cu blugi skinny si tricou.
Parul il las desfacut, nu-l fac cu placa sau cu ondulatorul. Uneori il prind in coada sau imi fac un coc impletit. :*

| SweetSecrets a răspuns:

La scoala adopt un stil casual iar la petreceri elegantlove struck.Parul mi-l las natural, usor ondulat la varfurihappyiar uneori il mai indreptbatting eyelashes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sport, cat mai lejer, imi place sa ma misc comod.
Si parul ori il las natural si imi sta drept, ori il impletesc ca sa imi stea cret happy.

| AlescandraM a răspuns:

Blugi, tricou si geaca. niimic iesit din comun. iar parul mil indrept. sau mi-l fac cret. depinde de stare laughing