| IateyourCookie a întrebat:

Care este stiulul vostru? Eo una nu m-am imbraca elegant decat in cel mai rau caz la o nunta. Eu am parul asa http://www.google.ro/......tp?/imgres 1&itbs=1&iact=rc&dur=316&oei=DfVHTZ_TCtKEswbIyqX0Ag&esq= 1&page=1&ndsp=28&ved=1t:429, r:22, s:0&tx=77&ty=54&biw=1280&bih=594 sh m-a imbrac casul. Pot sa spun ca in garderoba nu am decat 2 fuste sh 2 perechi de pantofi. Am dulapul plin de blugi si de converse + zoo yorkeri. Este vreo problema? Ar trebuii sa imi schimb stilul?

5 răspunsuri:
| IateyourCookie explică:

Casual*

| BetterThanDrugs a răspuns:

Buna:*
Poi daca tu te simti binee Si iti place stilul tau nu vad de ce ar trebui sa il schimbi:*tongue

| Turquoise a răspuns:

Buna.
Care sa fie problema? Te imbraci cum iti place tie sau cum le place altora?
Dupa parerea mea nu este nicio problema in stilul tau, mie imi place, ma regasesc in el. Poate la un moment dat te plictisesti si incepi sa faci schimbari dar numai tu stii cand vine momentul acela.

| PurePoison a răspuns:

Nu, nu ar trebui sa-ti schimbi deloc stilul, si eu ma imbrac numai casual de genul http://www.google.ro/......tp?/imgres 1331&itbs=1&iact=hc&vpx=847&vpy=270&dur=315&hovh=256&hovw=197&tx=141&ty=128&oei=JvdHTcW_NMeytAaf-pjmAg&esq=3&page=3&ndsp=30&ved=1t:429, r:5, s:59&biw=1085&bih=875 si de obicei parul lasat pe spate si uneori cate o clamita in par. De imbracat elegant da, la o nunta, botez ceva dar in rest nu prea. :)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nup... e stiluu` tau, nu e nevoie sa-l schimbi daca tie iti place big grin