| anonim_4396 a întrebat:

Care firma de cosmetice este mai buna dintre Revlon, maybelline new york, l'oreal paris, sephora?
happy

Răspuns Câştigător
| adorciocolata a răspuns:

Toate sunt bune, insa eu iti recomand produsele de la L'Oreal. Si de la Maybelline sunt foarte ok (mai ales rujurile). Despre Revlon si Sephora nu stiu ce sa spun. Poti incerca produse de la toate firmele enumerate de tine si sa vezi care iti priesc sau iti plac. Sper ca te-am ajutat!

17 răspunsuri:
| BonneLess a răspuns:

Maybelline are nsite fonduri de ten superbe pe toate nuantele.

Răspuns utilizator avertizat
| Amelya02 a răspuns:

Incredibil. Numai baietii si-au dat cu parerea! este intrebare stric pentru fetelaughing

| NobodyAmongTheRubble a răspuns:

L'oreal paris cred

| noSUno a răspuns:

Buna...eu cred ca sephora-eu folosesc cosmeticele de la aceasta firma, si sunt foarte naturale, si dupa cum zic eu sunt si la un pret convenabil... oricum tu foloseste ce crezi ca ti se potriveste pentru pielea ta(sau ceva de genu)bafta la alegere
happy :*

| Azeℓℓe a răspuns:

Deborah Milano. Stiu ca nu este printre cele care le.ai scris acolo. Dar Deborah are un rimel foarte bun Si Clinique are un fond de ten foarte bun. :d Si Maxfactor e bun.

| Amelya02 a răspuns (pentru Azeℓℓe):

Eu vroiam niste farduri pentru ochibig grin

| Azeℓℓe a răspuns (pentru Amelya02):

A. Atunci iti pot recomanda produsele de la Avon. Ca sunt bune.

| Amelya02 a răspuns (pentru Azeℓℓe):

Sunt alergica la produsele alea.sunt toxice pentru mine happy

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Eu cred ca l'oreal paris am vazut ca sormaea foloseste

| andrei1121 a răspuns:

User in greva (numi comvine sa va dau raspunsuri si eu sa nu primesc)

| Amelya02 a răspuns (pentru andrei1121):

Tu n-ai vazut ca categoria se numeste "beauty/fashion", so. nu prea ai cu ce sa ma ajuti.

| silver007 a răspuns:

Buna!
Depinde de ce produs vrei sa cumperi, dar eu cred ca maybelline ewinking

| silver007 a răspuns:

Buna!
Depinde de ce produs vrei sa cumperi, dar eu cred ca maybelline ewinking

| pufosu a răspuns:

Sephora