| Anndra09 a întrebat:

Care fond de ten este mai bun? cel de la Avon-callming effects sau de la Farmasi?big grin

6 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Mai bun mi s a parut cel de la Avon

| mimiwewem a răspuns:

Eu folosesc Avon calming. Consider că e cel mai bun.

| Cr1zzu a răspuns:

Avon Ti PuP:*

| orientalmed a răspuns:

Depinde ce doresti draga mea. Depinde de nuanta. Poate un fond sa acopere mai bine sau nu, poate sa aiba aspect de prafos sau nu, ins apana nu le testezi nu poti afla. La preturile lor nu dai gres daca cumperi din amandoua. Uite aici te inscrii in ClubFarmasi http://www.ReprezentantFarmasi.ro devii reprezentanta Farmasi
si ai sa testezi personal produsul.

| Anndra09 explică:

Mi-am cumparat de la avon callming inainte sa postez aceasta intrebare.dar mi se pare prea lichidthinking poate ca am gresit si nuanta..cred ca am luat-o prea deschisa..pt ca imi deschide mai tare tenul fata de fondul de ten pe care l-am folosit inainte.dar nu era de la avonbig grin multumesc pentru raspunsuri:*

| alina330 a răspuns:

Eu una iti recomand cel de la Avon e unu dintre cele mai bune happy