| anastasia907 a întrebat:

Care fusta ma arata mai slaba: clos sau conica? Sunt destul de grasuta de la bazin in jos! Am 1, 64 si 60 kg

Răspuns Câştigător
| RalucaSardaru a răspuns:

Clos deoarece cele conice iti scurteaza picioarele si le fac sa para butucanoase.

3 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca cea clos. Orice fusta care pune accent pe talie este ok.
Uite aici un site, s-ar putea sa te ajute: http://ivegotyourstyle.com/the-best-skirt-for-my-body-type/

| RIze1KDE1LuNA a răspuns:

Esti de categorie grea...Clos!

| RalucaSardaru a răspuns:

De asemenea ar trebui sa fie o fusta cu talia cat mai inalta