| SupraDozaDeVise a întrebat:

Care-i diferenta intre converse si bascheti thinking
Funda. >:

Răspuns Câştigător
| Drinni a răspuns:

Conversii sunt mai mari si de obicei genul de incaltaminte poarta skate-riihappy. Iar baschetii sunt pana la glezna. din panza.subtiri si au botul din cauciuchappy. fundita?

5 răspunsuri:
| Vampiree a răspuns:

Stemalaughing

| G a răspuns:

Baschetii sunt tenisi de panza in general. converse e una din firmele care ii produce.

| adriangabor92 a răspuns:

Nici una pentru ca ambele sunt incaltaminte

| ilydude a răspuns:

Paii`.happy
baschetii au botul ala.thinking
si conversii sunt mai tari`.laughing)

| AlinPlaya a răspuns:

Converse este una din cele mai bune firme care produc tenisi.
baschetii sunt tenisi cu care se juca pe vremuri baschet, pentru ca nu existau ghetele de baschet. erau inalti pana la glezna si iti protejau putin glezna.