| Daysukki a întrebat:

Care imi da si mie poze cu fete care sunt vopsite? pentru inspiratie.etc. eu sunt bruneta si vreau sa-mi fac suvite blonde (ca rosu n-am gasitlaughing ) si nu stiu unde sa mi le fac... daaa, nu tot capu' cu suvite. eu ma gandeam sa-mi fac de la jumate in jos. partea de deasupra sa ramana bruneta iar partea de jos blonda. am vazut pe undeva una care era asa si mi-a placut.
vreau sa-mi dati poze, poate ma mai inspire. promit funda. thx.

1 răspuns:
| Ciuuf a răspuns:

Paicum sa-ti dau poze zi-mi si-ti dau...