| Andreea9222 a întrebat:

Care imi spune si mie ce e in tendinte in sezonul de toamna din acest an?
Ce must have-uri sunt, tinand cont ca sunt in clasa a X-a? Va rog raspundeti-mi la intrebare cu ceva haine care pot fi purtate si la scoala! Dar de sezonul de iarna ce imi puteti zice? Ce must have-uri sunt?
dau o fundita mare de tot la cel care imi da cel mai detaliat si bun raspuns

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| criss84 a răspuns:

Denimul ramane in trend si il poti purta cu camasute ecosez si un trenci bej, culoare in mare voga in sezonul toamna-iarna 2010-2011...de asemenea se poarta rochitele tricotate pe care le poti purta cu o pereche de cizmulite pana la genunchi si cu dres colorat. ar mai fi multe de spus, te poti documenta din revistele on-line

| prettybelle a răspuns:

Ok, deci tinand cont ca a venit toamna se poarta inca skinny jeans si camasutele acelea care se pot intoarce la maneci, cat despre accesorii sunt foarte in trend acelea specifice anotimpului, de exemplu colier sau cercei din frunze. Nu vei da gres cu asta.