| anonim_4396 a întrebat:

Care nuanta e mai potrivita: saten mediu auriu sau blond inchis scortisoara?

https://www.flickr.com/photos/132429085@N06/?

Răspuns Câştigător
| 愛日本 a răspuns:

Mie imi plac amandoua

9 răspunsuri:
| stefaniacristina77 a răspuns:

Satenul mediu auriu te prinde mult mai bine happy

| Zazy a răspuns:

Şaten mediu auriu. Îţi stă perfect. happy Oricum e alegerea ta big grin. O zi bună îţi doresc!

| MihaelaCioplea a răspuns (pentru Zazy):

Dar de ce vorbesti cu "tu"? nu e poza mea.e a matusii mele.

| Zazy a răspuns (pentru MihaelaCioplea):

Scuze, am crezut că este contul ei. Nu e mare tragedie!

| MihaelaCioplea a răspuns (pentru Zazy):

Sunteti cam obsedati de pozele matusii mele.Ma refer aici si la cei care o urmaresc pe mai mult site-uri.Ce reprezinta pentru voi matusa mea?

| Zazy a răspuns (pentru MihaelaCioplea):

Nici macar nu o cunosc pe matusa ta. Este cumva cantareata, sau ce? De ce reactionezi ca si cum matusa ta ar fi cine stie ce vedeta internationala? Eu doar am raspuns, caci ne-ai cerut parerea. Asa, si ce mare lucru? Ce crima am facut? Pentru mine, matusa ta, nu reprezinta nimic. Nici macar nu o cunosc. Deci, ce te agiti atat, scumpo?

| MihaelaCioplea a răspuns (pentru Zazy):

Voi o faceti vedeta, nu eu.

| Zazy a răspuns (pentru MihaelaCioplea):

Cu siguranta noi o facem vedeta. laughing Ce sa zic.Sterge-ti mucii de la nas, apoi da-te mare cu matusa ta, care nu este absolut nimic, e o simpla femeie, o femeie de rand. happy Pacat ca tu nu o vezi asa, doar e matusa ta happy.

| Lupu_Malvi_1961 a răspuns:

Saten mediu auriu