| Sara2 a întrebat:

Care parfum este mai placut dintre little black dress si perceive(classic bleu)?

16 răspunsuri:
| Nolkyz a răspuns:

Imi place mai mult perceive.

| tuGatita a răspuns:

Perceive clar. sau little red dress.

| Kasia a răspuns:

Little black dress imi place dar nu foarte mult insa perceive nu imi place deloc.deci...LBD dar nu ti-l recomand pentru sezonul cald.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Mergi pe Little black dress, miroase foarte bine şi persistă mirosul lui ore întregi.
Te pup!

| LoriLoL a răspuns:

Perceive e mai fresh..little back e mai dulce.

| Hermaniona a răspuns:

Litlle black dress e mai elegant
dar perceive ate si fres, persista mai mult dar mai e si elegant
deci....perceive

| cokko a răspuns:

Little black dress este cel mult mai sexy, elegant...

| ELY098723456778990 a răspuns:

Pai perceive e foarte buna dar mai este si far away.

| Brates_Silica_Aurelia_1975 a răspuns (pentru ELY098723456778990):

Am folosit si Far Away, dar tot Perceive e preferatul meu din aproape toate. Dar cel mai tare si bun parfum de la Avon este Today TOMORROW forever. E super tare si se mentine pe imbracaminte pana le speli. Parerea mea de fost reprezentant Avon. Doar m-am uitat pe catalog si nu exista Perceive(classic blue).

| Sara2 explică (pentru Brates_Silica_Aurelia_1975):

Da stiu ca nu exista asa dar am specificat ce am scris in paranteza pentru ca unii sa nu confunde cu perceive dew, tocmai de aceea am scris in paranteza

| bogdanutz97 a răspuns:

Eu i-am facut cadou la iubita mea deziua ei un little black dress si mirosea super fain de celalalt nici nuam auzit deci eu zic ca : little black dresswinking

| Brates_Silica_Aurelia_1975 a răspuns (pentru bogdanutz97):

Exista Perceive si Perceive Dew, dar dintre Perceive si Little Black Dress, prefer Perceive. E mai dulce si se mentine mai bine fata de Little Black Dress. Folosesc Perceive si in clipa de fata.

| bogdanutz97 a răspuns (pentru Brates_Silica_Aurelia_1975):

Ok eu nu sunt fata n-am de unde sa stiu l-am cumpartat de la niste fete care stateau in piata si ziceau ca sunt reprezentante si erau dragute dar aveam prietena lsad dar ma rog sa revenim cum spuneam nu sunt fata nu am de unde sa stiu cuum e cu parfumurile de fete...

----------------------- bafta sa primesti funda o meritiwinking-----------------

| Brates_Silica_Aurelia_1975 a răspuns (pentru bogdanutz97):

Mersi mult. Esti dragut.

| twiggytwiggy a răspuns:

Eu optez pentru Perceive. Dar depinde de personalitatea ta şi de gusturile tale!
Succese!

| Brates_Silica_Aurelia_1975 a răspuns:

Perceive(classic bleu)