| RaisaGirl a întrebat:

Care produse cosmetice(fond de ten, rimel, fard) sunt mai bune din punct de vedere calitativ? Cele de la Avon sau Oriflame?

11 răspunsuri:
| AllinaDaniella a răspuns:

Buna! Pentru ten nu iti recomand nici Avon nici Oriflame. Insa pe farduri, rimel, etc sunt ok aman2. Doar ca cele de la Oriflame sunt o idee mai scumpe.

| kiss a răspuns:

Fondurile de ten de la oriflame sunt mai bune decat cele de la avon dar si o idee mai scumpe, restul sunt cam la fel, aceeasi calitate la rimeluri si farduri. si cremele de corp de la oriflame sunt mai bune decat cele de la avon happy

| cherrybomb a răspuns:

Fondurile de ten au aproape acelasi pret ca cele de la avon - deoarece sunt reduceri comparati prteurile de la o luna la alta sa vedeti. maj fondurilor de ten de la oriflame seamana cu cele de la avonwinking. eu aleg oriflame sunt reprezentant si sunt destul de multumita

| DeliaMarius a răspuns:

Cele de la Avon.

| Anestezia a răspuns:

Buna happy Cred ca cele de la Avonwinking Nu din punct de vedere ca Avon-ul este mai popular ci si pentru ca produsele de la Avon sunt mult mai folosite happy Da sunt foarte bune pentru ca defiecare data Nu stiu de cehee hee la mine dureaza mai mult.laughing.Da acum serios. Avon`ul Alege corect. Baftawinking

| E?ilia62 a răspuns:

Eu le prefer pe cele de la Avon, desi cel mai bine ar fi sa nu folosim de niciun fel, pentru ca nu sunt benefice.

| anonimgl a răspuns:

Avon

| aurora50scumpika a răspuns:

Avon! Cu siguranta.E compania numarul 1 de cosmetice in Romania!

| Bloguldepoveste a răspuns:

Depinde...
sincer Avon-ul.

| Rainbow_1575 a răspuns:

De la Oriflame sunt bune cremele(in special cele de corp),fondul de ten, iar de la Avon rujul, parfumurile

| camelia1000 a răspuns:

Oriflame