| MariePop a întrebat:

Care produse sunt cele mai bune pentru un bronz uniform si de durata si pe timpul iernii? Stiu ca este iarna, insa vreau sa stiu.

4 răspunsuri:
| Pinnacolada a răspuns:

Perlele bronzante de la avon sunt foarte bune in c 6 vor fi la doar 20 lei.

| Gabitza a răspuns:

Vopsea de par varsata in cada? surprise OMG! Nu cred! Iti arde pieleaaa! In niciun caz! Sa incerci sa vopsesti pe cineva si sa nu ai manusi! Sa vezi ce degete arse ai! Doamneee! Sa nu incerci asa ceva! Poti sa folosesti perle bronzante sau cateva sedinte la solar! Nu sunt cele mai bune aceste sedinte, dar... daca tu vrei un bronz frumos si iarna... happy

| ROBERT89 a răspuns:

Eu am incercat mai in gluma mai in serios cu niste vopsea de par pe care am varsat-o in cada.Interesant rezultatul.

| maria1973 a răspuns:

Bronzarea organica DHA, oriely30@yahoo.com