| anonim_4396 a întrebat:

Care pudra e mai buna All about mat de la essence sau Sttay mat de la Rimel London?

Răspuns Câştigător
| Aneliesse a răspuns:

Ți-aș recomanda pudrele de la MAC, Sephora, Melkior, Inglot, NYX. Dacă nu ai banii necesari acum, optează pentru L'oreal, Rimmel, Maybelline, Revlon, Clinique.☺️

4 răspunsuri:
| T30D0RA a răspuns:

Eu folosesc Stay Matt mereu, lasa tenul mat intreaga zi. happy

| Florentina9210 a răspuns:

Essence

| pisicuta123456789 a răspuns:

Buna! Amandoua sunt ok. Mie imi plac prosusele essence foarte pult ( au si un pret accesibil) dar asta mai depinde si de tenul tau, nu stiu, daca ai tenul gras pudra sttay mat de la Rimel este o alegere buna. Exact cum spune si numele sau ( mat) chiar este mata, poti sta calma cateva ore bune ( poate chiar toata ziua) cu ea pe fata fara sa luceasca urat si asa mai departe. Dar este ok si cea essence ( depinde de ten) si in combinatie cu ce fond de ten alegi, poti incerca de la MAC Select Sheer/Loose pudra este la pretul de 109 lei pe Aoro. Este foarte buna( cel putin pentru mine) dar este o difrenta mare de pret intre pudrele de la all about mat si sttay mat. :*

| Magdaas12 a răspuns:

Te sfătuiesc să iei pudra de la Essence fiindca au produse super bune.