| EvangelineDS a întrebat:

Care-s avantajele si dezavantajele daca te razi cu bigu' pe picioare si in zonele intime?

6 răspunsuri:
| CryssEly a răspuns:

Buna!
Avantaje: este rapid si nedureros
Dezavantaje: indeseste parul si vei avea fire crescute pe sub piele.

Have e nice day

| Duucu a răspuns:

Unii se mai excită cănd o fac, ăsta fiind un avantaj pentru ei.Dezavantajul e că părul devine mai des.

| FreakyChucky a răspuns:

Avantaje:scapi repede de par, pielea ramane complet fina.
Dezavantaje:creste foarte repede la loc, dupa epilare pot aparea iritatii daca ai pielea sensibila.

| misstoxick a răspuns:

Avantaje: scapi de parul de pe picioare si de cel din zone intima rapid nu este foarte cpostisitor si este nedureros dezavantaje: daca ai o piele sensibila te vei irita si stimuleaza cfesterea parului! :*

| alleluiaah a răspuns:

Avantajul e ca e mai rapid si nu doare deloc. Dezavantajul e ca ingroasa firul de par (adica se vede mai inchis la culoare) si ca devine mai des.

| LorenaAnca a răspuns:

Buna!
Avantajele sunt: e ieftin, nedureros, rapid si lasa pielea fina. Dezavantajele sunt: parul creste repede la loc si devine mai des.
O zi buna!