| Simonelu a întrebat:

Care stie de unde pot face rost de un inel al puritatii... cel ca al Selenei si si celor de la Jonas? Fundita:*:*:*

4 răspunsuri:
| Kerli a răspuns:

Dar trebuie neaparat sa ai un inel al puritatii, adica chiar vrei sa stie toti care te vad pe strada? virginitatea este ceva intim. e ca un jurnal. doar tu poti sti de el

| Kerli a răspuns:

Deci revenind la intrebare
intreaba la Biserica, sigur este o maicuta care vinde lantisoare, bratati de la manastire, poate are si inele cum cauti tu
daca nu gasesti cumparati o bratara/lantisor si scrieti tu ceva de genul "dragostea adevarata asteapta"
sper ca ti-am fost de ajutor
fundita te rog

| Kiyy a răspuns:

Sincer eu nu l'am vazut... dar poti purta orice inel si poti zice ca e al puritatii laughing rolling on the floor desii nu vad cu ce te ajuta chestia asta. cu inelu de puritate laughing

| Simonelu explică:

E inscripţionat cu un mesaj creştin...si simbolizează o promisiune faţă de mine şi de Dumnezeu că voi rămâne pura până la căsătorie.