| elektrix a întrebat:

Care stiti o metoda de a schimba culoarea parului de la castaniu la blond blond? In afara de vopsit.(Apropo sunt baiat)

2 răspunsuri:
| Emeraude a răspuns:

Ceaiul de musetel, atat intern, cat si extern. Este o metoda cat se poate de naturala si functionabila!

| campanario a răspuns:

Dupa cum observ eu, nu prea iti place nici culoarea parului nici a ochilor ( intrebarea anterioara se referea la cum sa iti schimbi culoarea ochilor din caprui in albastrii, ceva de genu' ). Fii multumit cu ce ai.Si eu sunt bruneta, ma plac asa cum sunt, ochii ii am negrii, insa as fii preferat sa i am albastrii, daca nu se poate nu se poate, trebuie' sa ne conformam cu ce avem. Poti sa deschizi culoarea parului, insa nu blond blond (!) prin ceai de musetel, ceai de nuc, sau... apa oxigenata big grin.Asta ultima am incercat'o si eu si functioneazatongueSucces in alegere.