| ThinkPink a întrebat:

Care sunt avantajele sa fi reprezentatnt la ORIFLAME? Produsele sunt bune?
Sa zicem ca vreau sa devin, apoi mai pot renunta? Ce ar trebui sa fac in acest caz?
Multumesc

5 răspunsuri:
| buhaha a răspuns:

Buna nu ai vrea sa devii reprezentant avon, pentru ca despre asta stiu sa iti zic pentru ca sunt coodonatoare avon

| cosmina05 a răspuns:

Avantajele sunt ca ai discount de pana la 40 %.la o comanda intre 50-250 de lei ai discount de 23 %, 250-500 de 30% si peste 500 de lei 40%.de asemenea faci puncte si castigi bani in plus.produsele sunt mai ieftin fata de celelalte firme.da, poti renunta cand vrei si nu se intampla nimic daca intr-o luna nu ai comanda de nimic.sau pe o durata mai indelungata.eu sunt reprezentant din decembrie si sunt foarte multumita

| Alice_9997 a răspuns:

Buna. eu sunt reprezentant si te pot ajuta sa devii si tu. adauga id meu in lista si iti voi prezenta avantaje/dezavanjae alegerea ramand a ta daca vrei sau nu sa urmezi oriflame. inovatia. oriflame@yahoo.com. te pup D.Alice

| Alice_9997 a răspuns:

Buna.Ma numesc D.Alice si te pot face reprezentant oriflame. Te rog adauga inovatia. oriflame@yahoo.com in lista ta de mess sau trimite-mi un email si vorbim cu cea mai mare placere. Nu implica nici un cost. Iti voi prezenta orice ai nevoie. Te pup dulce :*

Răspuns utilizator avertizat