| mirela_1694 a întrebat:

Care sunt cele mai bune creme pentru cosuri? am avut foarte multe acum mai am cateva m-am dat cu crema de la gerovital si ma spal cu sapun de fata antibacterian tot de la gerovital insa e testat dermatologic doar 80% si nu o sa imi treaca in intregime... ce credeti cremele de avon solutions pe culoarea verde ar fi bune? am dat comanda la creme. te iriti?

6 răspunsuri:
| KiDdUtZa a răspuns:

Buna! Eu am avut acnee destul de severa si am incercat si Zineryt si Skinnoren si multe altele si pana la urma dupa 3 ani de tratamente mi-au trecut in 10 zilehappyAm auzit de pe net de un tratament cu tinctura de propolis si mibazon(mibazonul se ia de la mag veterinar) si in 10 zile mi-au trecut toate si de atunci nu mi-a mai aparut nici un cos.
Mibazonul este 9 lei iar tinctura de propolis o poti lua de la plafar.Merita sa incerci.

Succeshappytongue

Răspuns utilizator avertizat
| Ionelaa28 a răspuns:

Buna. Nu iti recomand sa folosesti creme sau solutii pentru cosuri de la avon pentru ca nu sunt bune de nimic.straight face. Eu am folosit o solotie pe nume Zynerit. O poti cumpara de la farmacie si e foarte buna. Mai e si o crema Skinoren (e pentru cosuri mai mici si puncte negre, cealalta e pentru acnee). Sper ca te-am ajutat happy Succes!

| AndraAlee a răspuns:

Buna Mirela.Eu folosesc Cosmetic Plant Lotiune Antiacneica si cosurile imi dispar dupa cateva ore.
Ti-o recomand si tie.
Succes!
Funda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Foloseste sapunurile naturale pe baza de uleiuri vegetale, plante medicinale, argile, sucuri naturale etc. Le gasesti pe www.efrumuseti.blogspot.com

| AlinaMoisescu a răspuns:

Sunt foarte multe creme impotriva cosurilor. Eu una am testat foarte multe tratamente dar fara rezultate. Pentru mine a functionat foarte eficient un tratament recomandat de un doctor dermatolog. Mi-a dat sa folosesc creme pe baza de ulei 100% pur din arbore de ceai-tea tree oil de la THursday Plantation. Sunt singurele produse cu care am reusit sa ma vindec de cosuri si puncte negre.