| Bianca_papusha a întrebat:

Care sunt cele mai bune placi de intins parul? Am una dar nu-mi mai place plus ca e cam veche de doi ani de zile...happydaca imi puteti da detalii si numele firmei mss mult

Răspuns Câştigător
| MissD a răspuns:

Cele ai bune placi su remington. Bineineteles sunt unele scumpe cu tot felul de straturi de protectie. asa cum a zis si ჯ●::©яαZÿ«♀MiŠš¨FaŠhIση::●ჯ a aparut respect de la roventa care are tot felul de optiun pentru gradul de degradare al parului &co. totusi e cam scumpa. eu iti recomand o placa remington cam la 1. 5 mil. ca e suficient. eu a reminton de vreo 2 ani. si nu am parul degradat si intinde forte bine

11 răspunsuri:
| Bibu_2231 a răspuns:

Cele mai bune sunt cele din ceramică, dar bine înţeles că Braun, Roventa, Remington şi Andrew Collinge sunt firme de renume. Adevărul este că au plăci bune, doar că unele sunt scumpe. Acum, încearcă-ţi norocul.
Eu am de la Andrew Collinge şi sunt foarte mulţumită de ea, îndreaptă bine şi nu arde.
Apropo, înainte să te îndrepţi, să nu uiţi să-ţi dai cu ser sau ulei special pentru a fii sigură că nu-ţi arzi părul. :]

| iuli a răspuns:

Eu sunt de parere ca cele mai bune sunt BaByliss

| candycarrie a răspuns:

Remington.

| mary_5801 a răspuns:

Eu am philips professional si e foarte buna, dar dupa parerea mea cred ca cel mai mult conteaza ca inainte sa-l intinzi sa dai cu putina crema termoprotectoare sau ulei.

| Sallatiny a răspuns:

Cele de la Hair Enry sunt cele mai bune.
funda?:*

| pisioi a răspuns:

Pai eu am andrew collinge si babyliss.nu prea le folosesc pentru ca eu am parul ff drept si nu am nevoie deloc de placa dar sa stii ca intid ff bine ce ababyliss e cu aburitongue

| Ť尺ɪχɪɪ a răspuns:

Pai a aparut acum placa,, respect'' de la rovenda, este fff buna pentru ca intinde si nu arde orce fel de par, sensibil.etc...sper ca te am ajutat...kiss. funda? plssshappy

| Armyde a răspuns:

Hi! Cele mai bune sunt placile de ceramica pentru ca nu ard parul si sunt de calitate! Acum numele firmei depinde de ce vrei tu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Remington s 5520...comanzi de pe net...doar 160 d lei

| LuciaDavis a răspuns:

Titanium Pro Session, dar e scumpa.

| Bya_3116 a răspuns:

Orice ai alege ar fi bine sa iti cumperi una de ceramica, intimsul dureaza mai mult si mai bine. cele de firma ca de exemplu:rowenta, philips, remington.