| BuBuMtti a întrebat:

Care sunt cele mai bune produse de la avon?

Răspuns Câştigător
| Celeste_2636 a răspuns:

Cele de la Spa si Anew(cateva) sunt bune. Am avut destul de multe. In rest, Avon e praf si pulberelaughing

4 răspunsuri:
| NoChanceForUs a răspuns:

Pai...eu iti recomand cu placere ceara aia de albine incinsa la 1000 de grade turnata pe gat sau ceara de albine de epilat neuronii de pe creier.Ori poti incerca luciul de buze cu extract de schit pe baza de cianura si acid sulfuric.Toate pot fi gasite la orice distribuitor avon la un pret rezonabil, daca cumperi toate produsele astea primesti discount si in plus esti o luna agent avon in testare, daca le plac alora de tine esti angajata fulltime.

| MihaiiClaudiu a răspuns:

Bună!
Puține produse Avon sunt bune.
Gelurile de duș de la Senses, iar din rândul parfumurilor sunt bune Far Away, Far Away Dreams și Incandenssence ( acetea sunt exclusiv de la Avon ). Mai este, Outspoken ( de la Fergie ), Today Tomorrow Always ( de la Salma ), dar pentru ele trebuie să scoți ceva bani din buzunar, și sincer nu se merită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde pentru ce vrei

| piticooot1 a răspuns:

Planet spa.
cateva
nu toate sunt asa bune:-s
depinde si ce anume vrei.