| Єℓy a întrebat:

Care sunt cele mai frumoase femei din lume in opinia voastra? Cum arata o femeie frumoasa?

Răspuns Câştigător
| daniel_8163 a răspuns:

Nu ma pricep, dar cred ca o femeie este frumosa atunci cand tace.

11 răspunsuri:
| BruneTTe a răspuns:

Dupa parerea mea Claudia Lynx : http://www.youtube.com/watch?v=cQ6cPQT5K6I&feature=related [ melodia: Sting - Desert rose. ca si eu am intrebat de ea prima oara:)):)) ]
Si imi mai place de Megan Fox : http://www.youtube.com/watch?v=t5gwTemj6oI

| Lorenna a răspuns:

Andra:-x
tu care crezi ca este?big grin

| push2gl a răspuns:

Mie imi plac fetele cu un suflet frumos (bun )

| nathalie a răspuns:

Mama e cea mai frumoasa femeie pentru mine.
o femeie frumoasa trebuie sa aiba atata fata cat si corpul proportional

| DrDeath a răspuns:

Selena Gomez
O fata perfecta arata ca selena gomez.
Sau:Blonda,par lung,ochi caprui sau albastrii,fata ovala spre rotunda, buze micute, slabuta dar nu prea.Sa stie sa isi exprime punctul de vedere.
Una din aceste 2 variante dar asa vad eu perfectiunea.Fie care om o vede diferit.

| eclipsegirl31 a răspuns:

Iti zic cateva,dar nu sunt neaparat in ordinea in care le scriu:
Ellen Pompeo
Katherine Heigl
Catherine Zeta Jones
Eva Longoria
Jennifer Love Hewitt
Michelle Pfeiffer
Megan Fox
Penelope Cruz
Sandra Bullock
Angelina Jolie
Anne Hattaway
Blake Lively
Aalma Hayek
Nina Dobrev.
Acestea sunt femei cu adevarat frumoase,nu doar in exterior,ci si in exterior. Au suflet bun si nu sunt precum toate "pitipoancele" care zic ca sunt "frumoase". Au familii la care tin extrem de mult, le iubesc si nu sunt precum celelalte, fac un copil, iti inseli sotul, divortezi si apoi te casatoresti cu altul. Ele pretuiesc ceea ce au si nu sunt implicate in tot felul de scandaluri penibile. Ele sunt femei adevarate!

| NewSummer2013 a răspuns:

Cea mai frumoasa femeie, pentru mine:x

Andrea Teodorova http://www.youtube.com/watch?v=RB0S8dcwQDE
-a fost votata (la 18 ani cea mai frumoasa femeie din Sofia-capitala Bulgariei), apoi la 20 de ani- cea mai frumoasa femeie din intreaga Europa :x Si a mentinut acest titlu cativa ani;) Actual are 25 de ani

http://www.youtube.com/watch?v=0GIMRuq6hCQ

iar pe locul 2: Emilia

http://www.youtube.com/watch?v=YGPTEP4LAag

Acestea sunt pentru mine cu adevarat niste femei frumoase:x Si pentru toti cei din jur;)

| Lovξ a răspuns:

Negresele:X

| Єℓy explică:

Daniel merci pentru raspunsul tau. apreciez sinceritateahee hee

| Єℓy explică:

Lorenna personal nu cred ca exista tiparul unei femei frumoase dar imi place mult Marilyn Monroe, asta nu neaparat pentru cum arata ci si pentru naivitatea care iesea din chipul ei.

| Villy0po a răspuns:

Gaby espinowinking