| iwannabeperfect a întrebat:

Care sunt cosmeticile naturiste care nu trebuie sa lipseasca din toaleta oricarei fete?
funda**

4 răspunsuri:
| LariiBianca a răspuns:

Cremele, desigur. Ridurile trebuie ascunse, nu? happy

| KristinnaKr a răspuns:

Pe primul loc sigur se afla crema! cea de zi cat si cea de noapte pentru ca tenul trebuie sa fie mereu curat si delicat fara urme de grasime. Si pe al doilea loc cred ca ar trebui sa fie baza pentru machiaj, este foarte importanta ca sa nu agresam tenul!

| PupicAndreea a răspuns:

Gelul de aloe vera, pudra cu extract de matase, uleiul de lavanda pentru corp, creme hidratante de zi si noapte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mierea prntru ten, ulei de masline si zeama de lamaie, galbenus de ou- fac minuni cu tenul tau.