| 4827 a întrebat:

Care sunt mai bune? Cosmeticele de la MAC, ELF, SEPHORA, Maybelline sau Rimel London?

9 răspunsuri:
| BubuLina999 a răspuns:

MAC

| mona a răspuns:

Eu folosesc de la maybelline si sunt multumita

| NuStiuNimicNiciodata a răspuns:

Mie mi-au placut mai mult cele de la Rimel London..nu stiu de ce m-au atras intotdeauna. Incearca si tu..eu nu rezista fara tus de la ei.

| Kasia a răspuns:

O sa iti fac un clasament

1.MAC
2.Sephora
3.Maybelline
4.Rimel London
Elf

| Hikarie a răspuns:

Pai cele mai bune sunt cele de la Mac si Sephora.

| HinaOnBike a răspuns:

Cele de la Rimel London sunt cele mai bune.Eu numai din acelea cumpar si ti le recomand pe toate.Succes.

| frzq1 a răspuns:

Mac nu era ala profesional folosit de la d&g pana la rick owens?

| membrunounou a răspuns:

MAC si Elf. Sunt foarte bune, le-am incercat cele de la Mac si sunt foarte rezistente, dar din pacate nu se vand si in ROmania. Am vazut unele la Sephora, cum ar fi rujuri si fond de ten, dar recent s-a deschis Elf si online si face livrari in ro.

| IngerDulce a răspuns:

MAC si Maybelline