| anonim_4396 a întrebat:

Care sunt riscurile injectarii cu Botox? As vrea sa incerc in zona dintre sprancene.

4 răspunsuri:
| Princessee a răspuns:

Eu nu as face asta, dar trebuie sa mergi la un doctor priceput

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ramii fara zimbet

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu te duci la un doctor priceput risti sa iti injecteze incorect substanta si poti avea o mimica stramba din pacate. Si nu face abuz Botox (toxina botulinica) pentru ca muschii vor ajunge sa se lase, sa nu mai lucreze, sa se atrofieze, deci fata practic iti va cadea.
Eu una nu as apela la aceasta procedura decat daca as avea poate peste 40-50 de ani... sau daca ai intr-adevar riduri, urat vizibile, sincer pentru ca altfel nu vad rostul.
Link ajutator:
http://sanatate.ele.ro/Ce_trebuie_sa_stii_despre_Botox_--a8372.html

| DianaS33 a răspuns:

Cel mai bine e sa te informezi direct de la un medic estetician. Iti recomand s-o contactezi pe Dr. Silvia Stanculescu, te va ajuta sa iei cea mai buna decizie pentru tine! Eu sunt foarte multumita de profesionalismul de care da dovada!