| Karelia123 a întrebat:

Care sunt secretele unei fete frumoase si ingrijite?

Răspuns Câştigător
| dodo1530 a răspuns:

Fii curata si ingrijita, nu fi rautaciosa fa-ti cati mai multi prieteni nu-i pupan fund ia-ti haine care se poarta dar doar daca-ti vin bine ca daca nu vei aparea in ochii altora ca un clovn si nu iti lua chestii cu hanna montana h2o si altele (putine bune si frumoase), DAR CEL MAI IMPORTANT LUCRU ESTE SA NU TE PREZINTI CA O DIVA! trebuie sa fii la o oarecare egalitate cu ceilalti si ai grija cu notele nici prea mici dar cu cat sunt de 9 si 10 cu atat mai bine.In legatura cu asta incerca sa nu ppierzi exagerat de mult timp pentru a nusi da seama ceilalti si sa nu te numeasca tocilara. Trebuie sa socializezi amical cu baietii si sa fii atenta la ce se intampla in lumea mondena.Ai grija si la kilograme...BBBaaafta!

10 răspunsuri:
| Catheryne a răspuns:

Foarte simplu: BANII.

| Annd a răspuns:

Norocul si Banii, dar si Inteligenta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hidratarea, cand pielea este bine hidratata totul e ok.
Si suplimentele alimentare.

| Alexandra_4886 a răspuns:

Secretele unei fete frumoase si ingrijite sunt sa te imbraci decent, sa ai mereu parul prins frumos, sa te speli pe dinti, pe fata, pe par, te poti si face cu putin parfum si trebuie sa vorbesti frumos mereu si sa nu te enervezi nuciodata! imi dai te rog funda?

| anonima13 a răspuns:

smugpai, dus zilnic, hainele sa miroasa bine, la fel si tu, un luciu de buze transparent, daca ai cosuri, un corector sau fond de ten(doar unde ai nevoie pentru a avea un aer fresh)!

| dincolodevise a răspuns:

Naturaletea...

| RфZaημtzα a răspuns:

Igiena,parerea mea.Apa+sapun.

| TεaсhMεHoωToDomε a răspuns:

Secretele unei fete frumoase sin ingrijite sunt simple:
1. Igiena
2.Toaleta
3.Vocabularul
4.Naturaletea (cat mai natural)

| Pirkko a răspuns:

RoZanutza ti-a dat un raspuns excelent. Apa si sapunul...

Acum o sa ai tot felul de raspunsuri, le las pe fete sa-ti mai zica, eu prefer sa-ti spun o chestie care ma scarbeste: nu suport sa vad fete cu unghii false, lungi, care si le tot slefuiesc, le dau cu oja, etc, dar neglijeaza sa le curete dedesubt. Nu-mi place...

| SadRomance a răspuns:

O fata care stie sa aiba limite.Sa nu exagereze in nimic, sa vorbeasca frumos si sa fie calma.