| anonim_4396 a întrebat:

Care tipa vi se pare mai frumoasa din acestea doua?(Sunt mai multe poze ale fiecareia.Prima are ochii albastri,cealalta caprui.Deci raspundeti: tipa cu ochi albaastri sau caprui,dupa preferinte.)http://www.flickr.com/photos/57541569@N07/

4 răspunsuri:
| blondutzata a răspuns:

Putin mai mult cea cu albastri dar amandoua sunt dragute

| CristinaElena96 a răspuns:

Sincer aman 2
fata cu ochii albastri e putin angelic, insa mi-e mi se pare putin mai dragutsa fata cu ochii caprui, deci ma repet aman doua sunt dragute:*

| alexx22 a răspuns:

Fata cu ochii albastri e mai frumoasa, cealalta e doar draguta.de ce nu iti apare "amica"de pe site si aici?

| Amacreatzaa a răspuns:

Eu cred ca fata cu ochii albastri e mai frumoasabig grin mie asa mi se pare:*. sper ca te-am ajutat:*