| Toutui a întrebat:

Care ulei de măsline e mai bun pentru bronzat?

7 răspunsuri:
| EpicLove a răspuns:

Nu se recomanda uleiul de masline deoarece poate cauza arsuri solare poti incerca uleiurile de catina, susan, canepa, cocos sau jojoba au o mai buna protectie SPF happy sper ca te-am ajutathappy

| Clawd3lw a răspuns:

E bun oricare ulei de masline.
Amesteca intr-o sticla un litru de ulei de masline cu suc de lamaie si unge-te pe corp si fata inainte de a te expune la soare

| Mădă0611 a răspuns:

Mai bine iti cumperi ceva cu protectie solara, cu ulei de masline te arzi, dar daca iti place sa te doara, orice ulei e bun.

| mona a răspuns:

Indiferent,important e sa fie de masline

| Bernoullie a răspuns:

Accelereaza procesul bronzarii

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Nu conteaza, ulei de masline sa fie.
Te pup!

| TheBlackSwan a răspuns:

Pai cel extravirgin. Dar uleiul de masline la plaja se foloseste doar pentru accentuarea bronzului, deci trebuie sa fii deja bronzata pentru al folosiwinking.