| emi_8585 a întrebat:

Care vi se pare cea mai frumoasa femeie din romania?

Eu cred ca Lili sandu.:*

Răspuns Câştigător
| denisa20 a răspuns:

Sunt doua : mama mea si sora mea.

21 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este mama

| AndutzaAndu a răspuns:

Sexy Brăileanca rolling on the floor)).

| Bebis...₣ẹbℓẹŧsea Įu' Sasuke:> a răspuns:

Sunt atatea femei frumoase in Romania.sincer eu nu as putea sa aleg unahappy imi place f mult vum arata Bianca Draguseanu, Elena Basescu, Andra si sunt mai multe dar chiar nu pot sa ma decid pe una singurahee hee

| Bodo a răspuns:

Nikita rolling on the floor

| maraciuca a răspuns:

Naomibig grinthe best girl in the romania

| BitchImfabulous a răspuns:

Mie imi place de Andreea Banica, Laura Cosoi, Kristine, Celia dupa parerea mea sunt frumoase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi plac Andra, Antonia, Nicoleta Luciu, Iuliana Luciu si cam atat.

| alee_băă a răspuns:

Si gina pistol e frumoasa

| kr.mdy a răspuns:

Elena Basescu, Gabi Cristea, Monica Columbeanu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

EU! sunt cea mai frumoasa femeie de pe pamant,. Ba Nu...de pe globul pamantesc.happylaughing)))

| laviniaerg a răspuns:

Monica columbeanu e frumoasa. antonia e superba. depinde acum si de cat de mult stii sa te faci placuta ca persoanawinking

| Meryem027 a răspuns:

Hmm, sunt atatea femei frumoase ...chiar daca nu sunt populare.Si s-ar putea ca, cea mai frumoasa femeie din Romania. sa fie o femeie obisnuita. Eu. nu stiu happy Dintre cele populare. da, imi place Lili Sandu, e foarte frumoasa, Antonia Iacobescu si Laura Cosoi.

| ladyL a răspuns:

Gina Pistol

| pauladrian a răspuns:

Lavinia Parvu

Andreea Marin e o draguta.

| andreutza_5786 a răspuns:

Celiabig grin sau simona senzualthinking

| Missin`you` a răspuns:

Andrawinking

| ClaraZ a răspuns:

Andra, Celia, Antonia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Andreea marin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca si Elena Basescu mai este frumosa eu ma omor laughinglaughinglaughinglaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place nicoleta luciu