| AndruCriistina a întrebat:

Caree este mai frumoasa andreea tonciu sau sanziana?

6 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

La corp tonciu, la fata sanzi

| Barbiiiiie a răspuns:

Amandoua mi se par niste"stricate"laughing
Au un rîs in eleoh go on, ma amuza pe mine cand le aud sincerlaughing
Tonciu, are nasul ala stramb in general este ea frumusica.
Sanziana este o pitipoanca in toata regula.

| Iadhira a răspuns:

Cred ca niciuna. Ambele sunt niste pitipoance care au aparut de prin cine stie ce cotlon. Frumoase nu sunt, trasaturile lor sunt artificiale (silicoane, bottox etc.) si nu se fac remarcate, admirate in niciun fel. Cred ca ar fi mult mai convingatoare pe centura. tongue

| AlinKun a răspuns:

2 parasute din partea mea nu poti considera frumos ceva la ele doar niste papusi umflate cu botox/silicon

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi pacat sa zici ca una dintre ele e frumoasa laughing

| TurcoaicaTa a răspuns:

Andreea Tonciu e urata nu`mi place fata ei... As alege Sanziana De fapt nici una rolling on the floor