| twinkie a întrebat:

Cat ati slabit cel mai mult si in cat timp?

8 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

9 kg in 2 saptamani. Cand eram pustoaica, n-am mancat nimic 2 saptamani. Nu sfatuiesc pe nimeni sa faca acest lucru. Nu repetati prostia mea! oh go on

| Biby a răspuns:

3 kg in 4 zile ma ingrasasem putin si vroiam sa slabesc iar de la 33 la 30 la o inaltime de 1. 51 acum o saptamana la 10 ani

Abh
| Abh a răspuns:

Am slabit 12 kg in 4 luni, ma ingrasasem cu ultima sarcina 16 kg.

| Sheridanx a răspuns:

Hmm.eu.nu prea mult.
Dar am o prietena care a slabit 39 de kg in 4-5 luni 0_o...
Multa ambitie...

| BlueDreams a răspuns:

10 kg in 4 luni.

| isabelleisabelle a răspuns:

11 kg in 4 luni din cauza unui regim, pentru ca am probleme cu colicistul (fierea) nimic prajit, nimic gras. de la 56 kg la 45kg

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

8 kg intr-o luna

| nightcrawler441 a răspuns:

30 kg in 4 luni happy