| asm268389 a întrebat:

Cat costă o întreținere la blond?

9 răspunsuri:
| gabicoo a răspuns:

Mult.

| ReddY25 a răspuns:

Mult cum a spus și Gabyțu

| Furnicuta000 a răspuns:

E in functie de lungimea si densitatea parului. Daca tu ai parul lung e logic ca o sa platesti de 2 ori mai mult decat una care are parul scurt. Si nu ai zis ce fel de intretinere. Daca e pentru radacina preturile pit varia de 200 lei pana la 700 lei sau chiar mai mult in saloane cunoscute

| KovacsB a răspuns:

Cu 10% mai mult decat la roscat.

| Delllla a răspuns:

47.

| DragosDeLaDabuleni a răspuns:

Mult cum au zis si gabitu si radu

| Shattergrim54 a răspuns:

Blondul este o culoare greu de întreținut ca și roșcatul. Presupun că mult.

| laptecucereale22 a răspuns:

Poti sa te faci blond chair si platinum si acasa, mai ales daca nu ai mai fost vopsita deloc sau vopsita culoare inchisa. la fel il si "întreții", dai cu vopsea doar la radacina cand a crescut parul si folosesti masti/sampon mov si toner specific parului blond.

| Denisa83973q a răspuns:

Mult,prețurile pot ajunge chiar și la 600-700