| Doηηa a întrebat:

Cât costă să îmi epilez mustața la salon (costă mai mult decât pensatul-12 lei)? Acasă nu mă risc.
Doare tare, tare?
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| BxMariia a răspuns:

Buna! Depinde de salon. Nu doare asa tare, zic euhappy
Bafta!

8 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Costa vreo 4 lei, dar ti-o poti lua si tu acasa cu crema sau cu benzi speciale pentru mustata.

| buzeduulci a răspuns:

la mine in oras e 8 lei. dar prefer sa ma fac singura cu penseta. :3

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Costa 5 lei si doare putin cateva secunde, nu ai de ce sa te risti acasa daca folosesti benzi speciale pentru acea zona

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu este necesara deplasarea la salon pentru ca nu este un procedeu asa de greu. Te poti lua singura cu banda sau creme speciale pentru indepartat mustata.

De asemenea, pretul difera de la salon la salon, si poate fi undeva intre 5 si 10 lei.

Nu doare foarte tare, e ceva suportabil.

O zi placuta!

| Camelisa a răspuns:

Nu costa mult, la mine in oras este 5 lei, in nici un caz mai mult decat pensatul.La salon te face cu ceara calda acasa te poti face singura cu benzi speciale, dar stai linistita chiar daca suna"dureros" nu doare.Banuiesc ca rezisti la durere!
Sti vorba aia"daca vrei sa fi frumoasa, trebuie sa rabzi"
Multa bafta!

| Silviu_Respect_1991 a răspuns:

Poti folosii benzi si acasa..este aceiasi durere ca si la salon.o sa te doara putin pana te acomodezi

| buzeduulci a răspuns (pentru Silviu_Respect_1991):

Nu e recomandat sa se fac singura prima oara. risca sa isi ia si pielea o data cu mustata... laughing)

| AliceC18 a răspuns:

Nu doare aproape deloc. Daca e prima data, mai bine te duci la un salon. Nu are cum sa coste prea mult, ca doar aplica ceara pe o portiune foarte mica. De exemplu, cand am fost eu, mi-a luat 13 lei pe pensat si mustata. Sper ca ti-am fost de folos! happy