| Messyhair a întrebat:

Cat costa transportul pentru produsele e. l. f daca nu am o comanda peste 160 lei?

Răspuns Câştigător
| loricel a răspuns:

9 lei.

3 răspunsuri:
| Detecandy a răspuns:

9 lei

| a_5373 a răspuns:

Cat e taxa de transport la elf america?

| Adriana_3576 a răspuns:

Prin Posta Romana -9lei(gratuit la comenzi de peste 160lei).
Curierat rapid GLS -17lei(tarif valabil si pentru zonele rurale).
Prin GLS-curierat rapid, inclusiv in zonele rurale, comanda este livrata a doua zi.
Coletele se pot expedia prin:
- Posta Romana - ajung la destinatie in aproximativ 4-5 zile de la momentul expedierii (coletul se ridica de la oficiul postal)
- Curierat rapid - ajung la detinatie in 24 - 48 ore de la momentul expedierii (coletul va este livrat acasa)