| Miki280 a întrebat:

Cat de bine se vad varfurile blonde la parul brunet ( negru chiar )? As vrea sa incerc, si nu stiu exact ce sa fac. Am parul mediu, peste umeri si drept.

Răspuns Câştigător
| Kasia a răspuns:

Eu zic ca trecerea de la brunet la blond e prea dura...nuantele sunt aproape complementare, nu ar arata prea bine.iti poti vopsi varfurile insa nu blond ci o culoare cu 2-3 tonuri mai deschisa decat brunetul ca trecerea sa nu para prea brusca. daca ti le faci blonde vor fi prea contrastante cu restul parului.

4 răspunsuri:
| KellyGreen a răspuns:

Buna!
Nu cred ca o sa arate prea bine, o sa arate ca blana unui sconcs asa ca sincer mai bine te orientezi spre o culoare ceva mai inchisa.

| mona a răspuns:

La parul brunet ar merge suvite violet-roscate

| Bondarel99 a răspuns:

Depinde cat de blonde le faci, rau nu o sa arate.

| JamilaGizeh a răspuns:

Sincer mi se pare vulgar.