| goldi a întrebat:

Cat de bun e uleiul de argan pentru par?

Răspuns Câştigător şi Apreciat de Editori
| AutumnDay a răspuns:

Nu exista,, cat de bun?". E bun. Il folosesc cu 30 minute inainte de baie pe par, apoi il samponez sau cel mai adesea il aplic seara pe toata lungimea parului, insa mai ales la varfuri, imi prind parul in coc sau il pun in prosop si il las pana dimineata, cand il spal. Efectele se observa. E mai sanatos, mai putin deteriorat, nu se mai arde de la placa/uscator de par si nu se mai despica asa tare. Costa vreo 15-18 lei o sticluta cu 50ml si ma tine mai bine de jumatate de an. Eu il iau de la Farmacia Tei: https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10030091 si folosesc combinat ulei de argan cu ulei de migdale. https://comenzi.farmaciatei.ro/......-p10030230
Daca esti din Bucuresti, poti merge direct la Farmacie sa cumperi, dar trimit si in tara. In plus, uleiul de migdale il folosesc si pe sani, pe vergeturi, pe iritatii, etc si isi dovedeste eficienta.

2 răspunsuri:
| GreenVoid a răspuns:

E bun daca ti cumperi un produs cu un procentaj decent de argan.

| Mihaelablabla a răspuns:

Este bun daca aplici doar cateva picaturi, nu in cantitate mare.