| pynnk a întrebat:

Cat de bune sunt batoanele acestea de slabit? cand ar trebui mancate? http://www.google.ro/......tp?/imgres

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu slabesti de la ele dar nici nu te ingrasi

| Konata a răspuns:

Sincer, mi-se par o prostie. Nu slabesti mancand nu stiu ce alimente, cine stie ce contine! Fa mai bine in fiecare zi cate jumatate de ora de miscare si atunci vei vedea intr-adevar rezultate.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Mai bine te duci la sala decat ca mananci asa ceva.In orice caz, chiar daca slabesti pe moment, te vei ingrasa din nou, poate vei mai aduga cateva kilograme.Bine,asta e valabil si pentu sala, daca vrei sa te apuci trebuie sa te tii de treaba.

| pynnk explică (pentru DarkOrbitMoon):

As vrea sa ma apuc de fitness.este mai pentru fetehee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Lasă batoanele de slăbit şi alte prostii.
Dacă e necesar totuşi să slăbeşti, învaţă să mănânci, lasă dietele! Mergi pe o alimentaţie săracă în calorii, evită prăjelile, fast-food, multă mişcare, evită sedentarismul. Te pup!