| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des ar fi OK sa se spele parul super lung, gen pana la fund?

11 răspunsuri:
| Sara2 a răspuns:

Eu am parul exact pana la fund si ma spal de 2 ori pe saptamana, acum nu stiu fiecare decide pentru el, eu asa consider ca e cel mai bine pentru mine

| BiuL a răspuns:

O data la 3 zile.

| JustmeV a răspuns:

Eu am parul un pic mai jos de fund, si il spal cam de trei patru ori pe saptamana thinking nu trebuie nici sa exageram cu spalatul parului.

| Etelca a răspuns:

De fiecare data cand se ingrasa, nu conteaza lungimea.

| neutrino a răspuns:

Ori de cate ori este nevoie.

| dragosbogdan001 a răspuns:

Cand ai nevoie, adica cand te simti prea murdara sa mai poti sta asa. Sau de 2 ori pe saptamana.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Mie sincer nu mi s-ar parea normal sa fie spalat rar. La 3 zile mi se pare cel mai rezonabil. Se pune praf, microbi si nu e ok sa atinga perna si dupa sa-i iei pe fata sau parul ala cu microbi sa-ti atinga pielea de pe spate, piept etc.

| jamal000 a răspuns:

O data la doua trei zile este suficient!

| DeeaV a răspuns:

Nu ii face bine sa il speli in fiecare zi. O data la 2-3 zile e ok.

| Fabb a răspuns:

O fosta colega de a mea se spala in fiecare zi pe cap, si avea parul foarte lungwinking

| Nadiiii a răspuns:

De 2-3 ori pe saptamana