| anonim_4396 a întrebat:

Cat de des purtati fusta? eu aproape fiecare zi

10 răspunsuri:
| Biby a răspuns:

Buna.
Cam o data la cateva luni.Am mai multe rochii de vara si pantaloni scurti.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Of, eu cam rar. Subiect sensibil, dacă ar fi după soțul meu ar trebui să port zilnic, dar dacă-mi este incomod să conduc îmbrăcată în fustă ce să fac?

| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Eu nu am nici macar o fusta in dulap laughing am doar o rochi de vara...nu prea port am impresia ca toata lumea se uita la mine straight face dar in modul ciudat.

| ynna93 a răspuns:

Nici eu nu pot fusta.hee hee.raaaar.si normal la ocazii speciale rochite.:p

| ynna93 a răspuns:

Port*

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Eu nu prea port fusta. cand eram mica ma obliga mama sa port la gradinita fusta si eu plangeam ca nu vruiam. mai mult port pantaloni scurti cand e vara si cand e mai frig port dinaia lungi de trening smug
Papa pup

| Bloodlines a răspuns:

Nu port deloc big grin. Nu-mi plac fustele. Eventual rochiile, dar numai la ocazii speciale, altfel oh go on...

| mary123 a răspuns:

Cam o data pe saptamana... Desi eu as vrea sa se intample mai des, da' inca nu mi-e pregatita garderoba pentru asa ceva laughing. E placut sa porti fusta, te face sa te simti mult mai feminina si poate un pic altfel daca la scoala sau in alte comunitati nu se prea poarta fusta big grin

| flor31 a răspuns:

Vara, cel mai des, si la ocazii speciale de peste an.

| vader a răspuns:

Eu nu port fusta.