| Emmma5566 a întrebat:

Cat de mult conteaza trecutul parintilor tai in cariera de modeling profesionist? Nu raspundeti la misto e doar o intrebare

Răspuns Câştigător
| Roxannna18 a răspuns:

Nu contează. Ei vor sa lucreze cu tine. Nu cu trecutul părinților tăi. Indiferent de situație trebuie sa fi optimistă! Si mereu cu zâmbetul pe buze cu o personalitate sinpla. Mult succes?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Ce are asta cu modellingul? Nu are nici o treaba. Doar nu te faci spion.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu conteaza deloc!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Nu are. Ar trebui să nu conteze nici în alte meserii, nu ești responsabilă tu de greșelile și acțiunile lor în viață.